تماس با میامی

کاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با میامی، بخش پرسش‏های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

 

دفتر مرکزی:

استان تهران – شهر تهران – میدان امام خمینی – خیابان ناصر خسرو – کوچه حاج نایب – پلاک ۹ – طبقه اول – واحد ۱۱۳

کد پستی : ۱۱۱۶۶۳۷۴۶۳

صندوق پستی به نام شرکت میامی : ۶۷۴-۱۱۱۵۵

تلفن تماس و فکس: ۳۳۹۴۱۸۳۲    –  ۲۲۶۵۴۵۱۳ – ۰۲۱

۰۹۱۰۸۹۵۳۰۲۷

ساعات کاری شنبه الی چهارشنبه ۰۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰
و پنجشنبه‌ها ۰۹:۰۰ الی ۱۴:۰۰

 

رسیدگی به انتقادها مشتری گرامی، اگر انتقاد یا شکایتی از شرکت عطر میامی دارید برای دریافت پاسخ سریع‌تر، لطفا به آدرس info@atremiami.com ایمیل ارسال کنید.

لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس گرفته و از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش شرکت عطر میامی جداً، خودداری کنید

توجه داشته باشید که ۹۸۲۱۳۵۴۶+ و ۰۹۱۰۸۹۵۳۰۳۵ تنها شماره‌هایی است که عطر میامی از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان عطر میامی، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام عطر میامی است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@atremiami.com اطلاع دهید.
همچنین ۹۸۲۱۳۵۴۶+ و ۰۹۱۰۸۹۵۳۰۳۵، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه عطر میامی را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.